Скънторп Юнайтед 1-4 Нотс Каунти

Нотс Каунти се придвижи до върха на таблицата на Националната лига, тъй като партито на Скънторп беше развалено от голяма победа.

Имаше чувство на оптимизъм за Гланфорд Парк, след като собственикът на News Питър Суон постигна споразумение с местна група да поеме клуба.

Мачът започна добре за Скънторп, като те поведоха в 19-ата минута след завършване на Каолан Лейвъри.

Но радостта на “железните” беше кратка, след като Кевин Кастро отбеляза изравнителния гол от центриране на Рубен Родригес четири минути по-късно.

Джим О’Брайън направи 2-1 за Нотс Каунти с нисък удар от 25 ярда и бяха три преди почивката, когато Маколи Лангстаф стреля отблизо, след като друг опит на О’Брайън беше спасен.

Лангстаф видя нов опит от линията, но Нотс Каунти добави четвърти от удар на Седуин Скот от близка дистанция пет минути до края.