Португалия 0-0 Гана предаване на живо! Предавайте поточно мачове от Световната купа 2022, най-новите резултати и актуализации за голове днес

Мач три от Световната купа започва този следобед, когато бившият европейски шампион Португалия играе с Гана в Доха. Смятан за комфортна победа за Селесао, всеки, който е гледал ранната групова фаза в Катар, ще знае, че мачове като този са невероятно трудни.

Португалецът Кристиано Роналдо отново ще води, тъй като 37-годишният играч се насочва към Световното първенство в това, което може да е последното му участие в турнира. Наистина, нацията никога не е вдигала престижния трофей, когато е започнала кампанията си в група H и може да е крачка зад фаворитите през 2022 г.

Гана победи Нигерия в своите квалификации за Световното първенство и ще разчита на опитните братя Аю, както и на нови лица като Тарик Лампти. Черните звезди достигнаха плейофите два пъти в трите си опита. Тази игра ще бъде излъчена по телевизията от ITV и можете да проследите цялото действие на живо чрез нашия стандартен спортен блог!

Актуализации на живо

1669307552

ГООООА-НЕ!

31 минути: Роналдо се сблъсква с пазача си и вкарва своя удар в мрежата … но свирката на съдията изчезна заради грешка!

Джеко се измъкна от пътя и това не беше достатъчно, за да бъде отменен от VAR.

Малко бягство в Гана…

1669307307

28 минути: Гана определено се подобри в играта, но Португалия все още е напред. Партей и Кодос свършиха много прилична работа за облекчаване на натиска върху притежанието на топката.

Силва пада отляво и хитро отрязва към Феликс, който отклонява и изравнява удара му.

1669307194

26 минути: Роналдо започна да пада дълбоко и да отдръпне защитниците, позволявайки на съотборниците си да тичат отзад.

Известна е още като “тактиката на Хааланд” в Ман Сити за измама. Да видим дали могат да го направят.

AP
1669307040

23 минути: Феновете на Гана го имат невероятно Времето е зад вратата на Зиги, свирят свирки и клаксони, докато танцуват по трибуните. Не е нужно да казвам достатъчно танци на Световното първенство.

Това е един от двата най-големи шанса на Роналдо по-рано:

1669306934

21 минути: Добра битка от страна на Салису, за да блокира своя играч и да спечели хвърляне за Гана, което дойде точно пред неговия дуг и получи ентусиазиран отговор.

Черните звезди копаят впечатляващо, дори се наслаждават на повече време с топката сега, когато Кудус почти плъзна Уилямс в заден терен.

1669306789

19 минути: Феликс се наслаждава на свободната роля да вкара топката от дълбочина, докато партнира на Роналдо отгоре.

По същия начин Силва и Фернандес тичат наоколо, опитвайки се да наложат отваряне срещу тази добре оформена защита на Гана.

1669306571

15 минути: Много добра игра от Кудус, той натисна топката от Отавио, преди Айю да спечели свободния удар.

Шанс Гана да изгради 27 процента дял сега. Топката в крайна сметка намира Уилямс на дължина, но нападателят не може да я свали, за да тича към вратата.

1669306414

Португалия шанс!

13 минути: Португалия се промъква на терена и действието се придвижва в зони, все по-близо до наказателното поле.

Хубаво движение с едно докосване в Джеко завършва с фин нисък напречен клирънс.

Корнерът се изпълнява бързо и въртящата се топка към задната греда изглежда сякаш Роналдо е вързан… аут! Щеше да го подкрепиш да вкара там…

1669306292

10 минути: Кодос го дава и Роналдо влиза в конфронтация един на един.

Докосването му далеч не е перфектно, Зиги излиза добре, за да задуши удара му и топката в крайна сметка излиза за гол.

1669306156

9 минути: Натискът върху сърцето на португалската защита изглеждаше обещаващ, тъй като Айо Данило беше принуден да чисти наказателното поле.

Първият шанс на Кодос да излезе отдясно го вижда да хвърли обнадеждаващо центриране към Уилямс, което Коста прибира.