Мартин Самуел настоява, че Кристиано Роналдо вече не си струва за Португалия

„Той е много поддържан за Португалия“: Мартин Самуел настоява, че Кристиано Роналдо вече не си струва, след като загуби „способността да дава резултати“ на най-голямата сцена в днешното тайно Световно първенство.

Мартин Самуел вярва, че Кристиано Роналдо е “вредителят с висока поддръжка”, от който Португалия вече не се нуждае на своя страна.

Отборът на Фернандо Сантос започва кампанията си за Световното първенство в четвъртък, когато се изправя срещу Гана в 16:00 (GMT) в група H.

Роналдо, капитанът на Португалия и най-добрият голмайстор за всички времена със 117 гола, всъщност спъва напредъка на своя национален отбор и вече не си заслужава, настоя Самуел.

Мартин Самюел твърди, че Кристиано Роналдо е “вредителят”, от който Португалия вече няма нужда

Самуел обсъди ролята на Роналдо с неговата страна на последното поверително световно първенство

Мартин Самуел, спортен писател за Daily Mail, говори като част от спортна поща и ежедневни видео излъчвания от MailPlus Тайна световна купа. Той се появява в MailOnline всяка сутрин на турнира и може да бъде намерен в нашия YouTube канал.

В разговор с колега спортна поща Съотборниците Иън Лейдман, Роб Дрейпър и Мат Барлоу изразиха съмнения относно Роналдо, който е редовен играч на Португалия, откакто дебютира през 2003 г., но се бори за форма тази година, отбелязвайки само два гола в седем мача. Външен вид на.

Той също така не успя да повлияе на Манчестър Юнайтед само с един гол в 10 мача от Висшата лига този сезон, преди да обяви във вторник, че напуска Манчестър Юнайтед по взаимно съгласие след експлозивното му интервю с Пиърс Морган миналата седмица.

— Винаги си е струвало — каза Самуел, — но не съм сигурен, че си струва сега.

Той се превърна в петна с висока поддръжка, тъй като се предполага, че е играч с висока поддръжка, който напълно го заслужава.

„Днес мисля, че това е най-голямата история на Световното първенство от една миля. Човекът, който току-що беше уволнен от Юнайтед – уволнен!“

Той не беше продаден, а уволнен от Юнайтед и днес е аут и целият свят го гледа. какво ще направи той Как ще действа?

Нападателят се подготвя за първия мач на Португалия от Световното първенство с Гана в четвъртък следобед

Роналдо е отбелязал повече международни голове от всеки друг играч, със 117 гола за Португалия

„Техните опоненти също са добри днес – той не играе с малък отбор, който очаква Португалия да се обърне лесно – Роналдо в светлината на прожекторите днес е невероятна театрална игра.“

117-те гола на Роналдо в 191 мача означават, че той е записал повече мачове от който и да било европейски играч и е вкарал повече международни голове от който и да е играч досега.

Самуел обаче настоя, че спадът във формата на нападателя през последната година означава, че негативите от присъствието му в отбора сега надвишават положителните.

Той каза: Обикновено той доставя в светлината на прожекторите. Ето какво се промени – способността му да зачева се промени през последните 12-18 месеца.

Винаги си е струвало, защото човекът ти вкарваше голове и ти печелеше лигата и Шампионската лига, а сега това се промени.

„Имаш много агро и малко сос!“

Манчестър Юнайтед обяви във вторник, че Роналдо е напуснал клуба по взаимно съгласие

След това колегите на Самуел от Sportsmail обсъдиха дали Роналдо заслужаваше да бъде в отбора, като Ледеман твърдеше, че нападателят „си заслужава“, но Барлоу и Дрейпър не бяха съгласни.

Барлоу каза: Вече не. Гледал съм много Португалия на Европейското първенство и мисля, че той задушава други играчи в отбора.

Дрейпър добави: “Не мисля, че е направен за модерен футбол в тази епоха.”