Годеницата на Рахийм Стърлинг Пейдж Милиан празнува с децата им, след като Англия спечели Световната купа

Годеницата на Рахим Стърлинг, Пейдж Милиан, сподели няколко сладки семейни снимки, докато празнуваше успеха на партньора си с националния отбор на Англия след победата им с 6-2 над Иран на Световното първенство в Катар в понеделник.

27-годишният модел може да се види да държи знака на победата, докато носи новата фланелка на Трите лъва, докато позира с петгодишния син, който споделя с Рахим и Тиаго, и дъщеря от връзката му с бившата му приятелка Мелиса Кларк, Мелъди Роуз. , 10.

Пейдж, която споделя сина си Тай Крюс, 3, с Рахим, озаглави публикацията си: „Световно първенство… Англия“.

Победата: Пейдж Милиан, годеницата на Рахийм Стърлинг, 27, сподели няколко сладки семейни снимки, докато празнуваше успеха на партньора си от Англия след победата им с 6-2 над Иран

Пейдж и Рахим се срещнаха за първи път, когато той играеше за младежкия отбор на Куинс Парк Рейнджърс от 2003 до 2010 г.

Тя се отказа от работата си в JD Sports, за да живее с него в Ливърпул, когато той започна да играе за тях през 2011 г.

Сега те живеят заедно в Лондон, след като Рахим подписа с Челси при трансфер на стойност £47,5 милиона.

Успех: Рахим бе видян да празнува, след като вкара третия гол в мача в мача на Световното първенство в Катар срещу Иран в понеделник.

Подкрепа: Рахим е видян с децата си на трибуните на Международния стадион Халифа в Доха, Катар

Спортистът предложи брак на Пейдж през 2018 г. с огромен диамантен пръстен и двамата се надяваха да се оженят през 2020 г., но сватбата беше отложена поради пандемията.

Английският отбор на Гарет Саутгейт ще бъде подкрепян от очарователна група съпруги и приятелки по време на турнира.

Говори се, че няколко WAG в Катар са отседнали на круизен кораб за £1 милиард край брега, като техните партньори футболисти не се допускат на борда.

Snap Happy: Пейдж позира за снимка със сина, който споделя с Рахим и Тиаго, на пет, и дъщеря му от връзката му с бившата му приятелка Мелиса Кларк, Мелъди Роуз, на 10

Възхитена: Пейдж, която споделя сина си Тай Крюс, 3, с Рахим, озаглави публикацията си: „Световно първенство… Англия“

Готов: Тиаго може да бъде видян с новата фланелка на Трите лъва заедно с останалата част от екипа на Англия

Горд: Тиаго имаше името и номера на баща си на гърба на ризата си, докато позираше за снимка

Наречен „Плаващият дворец“, MSC World Europa струва £2434,80 за девет нощувки и разполага с кино, шест плувни басейна и 30 бара.

Вътрешен човек каза: „Поради факта, че лодката е в морето, гостите могат да си вземат питие и да се забавляват, без да се притесняват, че ще нарушат строгите правила на Катар. Ако Англия отиде докрай, вероятно ще се превърне в карнавал на борда.

В днешния мач Джуд Белингам и Букайо Сака отбелязаха три гола от чудото на Гарет Саутгейт. Рахим, Маркъс Рашфорд и Джак Грийлиш победиха останалите трима с впечатляващо представяне.

Саид: Рахим предложи брак на Пейдж през 2018 г. с огромен диамантен пръстен и те се надяваха да се оженят през 2020 г., но сватбата беше отложена поради пандемията

Хиляди привърженици на Трите лъва бяха на стадиона, включително WAGs и Дейвид Бекъм, докато милиони у дома, на работа или в кръчмите по главните улици в Обединеното кралство гледаха безлюдни, докато хората се настаняваха за мача в 13:00 часа. Имаше диви сцени в пъбове и фен паркове в Обединеното кралство, докато Англия смазваше иранците.

Но мачът беше помрачен от спор с ФИФА относно предложената от Кейн лента с цвят на дъгата и проблеми с билетите за феновете, опитващи се да влязат на стадиона след провала на приложението за Катар 2022.

Поражението започна, когато 19-годишният велик Белингам от Борусия Дортмунд изпрати хиляди фенове на стадиона – и милиони у дома – когато стана, за да кимне с глава след центриране от Люк Шоу от Манчестър Юнайтед. Той влезе в историята с гол с глава, като стана вторият тийнейджър в историята, отбелязал гол на Световно първенство за Англия след Майкъл Оуен срещу Аржентина през 1998 г.

Тържества: Мелъди Роуз и Тиаго бяха в добро настроение, докато позираха за снимки след победата на отбора на баща им.

Водене на хайлайф: Говори се, че няколко от катарските WAGs са отседнали на круизния кораб MSC World Europa на стойност £1 милиард край брега, като техните партньори футболисти не се допускат на борда.

Минути по-късно 21-годишният Сака вкара удар с левия крак от напречната греда. След това 27-годишният Стърлинг нанесе прав удар след центриране на капитана Хари Кейн, за да спечели ефективно мача преди полувремето.

През второто полувреме Сака вкара четвърти гол – негов втори – за времето, като го вкара в мрежата след безразсъдно бягане. Той стана най-младият футболист на Англия, отбелязал два гола на световно първенство.

Страната на Саутгейт никога нямаше да може да се похвали с чиста мрежа, но иранският нападател Мехди Тарими закотви Англия със силен удар покрай Пикфорд.

Победителят: Джуд Белингам от Англия празнува с Мейсън Маунт, след като вкараха първия гол на своя отбор, докато Трите лъва доминираха в Иран

Рашфорд вкара и върна четири гола, за да направи 5-1. След това Грийлиш направи 6-1 с минута преди края, изпълнявайки “червей” като празнуване след обещание към 11-годишен фен на Манчестър Сити с церебрална парализа. Сестрата на Джак също има заболяване.

Пикфорд направи превъзходна спирка от Сардар Азмун в заключителните 10 минути на добавеното време, преди Иран да получи дузпа след проверка на VAR. Беше отсъдено Джон Стоунс да дръпне фланелката на Тариме, който след това изпрати Пикфорд по грешния начин, за да намали изоставането до 6-2 с последния удар в мача.

Трите лъва можеха да имат поне осем гола. Беше им отказана чиста дузпа само три минути след началото на мача, когато Магуайър беше изваден чист в зоната. По-късно Магуайър стреля срещу гредата.

Транс: Букайо Сака от Англия празнува, след като вкара втория гол на отбора си по време на мача от Група B на Световното първенство по футбол между Англия и Иран.

Англия падна на коляно, когато започна първата си кампания за Световното първенство срещу Иран в един от най-политически натоварените мачове в историята на английския футбол след спор за носенето на капитанската лента на Хари Кейн, която бе свалена след натиск от страна на ФИФА.

Кейн изглеждаше сериозен, докато извеждаше отбора на терена. Капитанът на Англия не носеше дъговата лента на ръката “OneLove”, след като заплахата от жълт картон се оказа твърде голям риск за ФА. Алън Шиърър каза днес, че Кейн е бил поставен в невъзможна ситуация преди един от най-големите мачове в кариерата му, но добави, че може би самият той е носил лентата на ръката.

Кийн носеше официалната значка на ФИФА „Без дискриминация“, след като свали английското си яке след националния химн. Силни освирквания приветстваха иранския химн, като целият ирански отбор предпочете да не пее.

Тогава целият отбор на Англия коленичи и Хари Кейн сякаш вдигна юмрук – но иранците не бяха замесени.

Диво: Феновете в Boxpark в Кройдън хвърляха бира във въздуха, докато Англия отбеляза първия си гол срещу Иран по-рано днес