Бразилия 0-0 Сърбия на живо! Предавайте поточно мачове от Световната купа 2022, най-новите резултати и актуализации за голове днес

Бразилия, фаворитът за турнира, ще бъде домакин на Световното първенство тази вечер, където ще се изправи срещу Сърбия в последния мач от първия кръг на мачовете от груповата фаза. Аржентина и Германия вече имаха големи сътресения и докато поражението от Сърбия не би било огромен шок, Бразилия ще внимава да приема нещо леко.

Изминаха 20 години, откакто Бразилия за последен път спечели Световно първенство, но очакванията в Катар са големи, тъй като те стигнаха до турнира, след като загубиха само веднъж в 28 мача от началото на 2020 г. Неймар, звездата на шоуто както винаги, е само двама. Головете далеч не изравняват историческия рекорд на Пеле за страната.

Що се отнася до Сърбия, той ще се надява Александър Митрович да е здрав и готов, тъй като нападателят на Фулъм и Дузан Влахович със сигурност са в състояние да причинят тези проблеми в бразилската защита. Гледайте цялото действие с блога НА ЖИВО на Standard Sport по-долу!

Актуализации на живо

1669318520

35 минути: Това е красива стъпка, последвана от ужасен край.

Рафиня вкарва топката със свистене, Пакета му я връща и крилото отбелязва гол. Той почти го подава право към вратаря. Ще приемем, че това не е бил планът.

1669318426

33 минути: Неймар и Лукич станаха много близки „приятели“. Сръбският полузащитник следи Неймар и двамата вече се сблъскаха няколко пъти.

Сандро отправи оптимистичен удар към наказателното поле и с лекота стреля с глава.

1669318282

Малек Озия на стадион Лусаил

Интересно е колко тактически скована изглежда Бразилия. Неймар получи лиценз да ходи където си поиска, но всеки друг играч на терена е точно там, където бихте очаквали да бъде.

Например, Винисиус и Рафиня прекараха целия мач, играейки високо и широко по фланговете.

1669318240

30 минути: Съдията казва на Сърбия да побърза с вкарване, което вероятно означава, че ще ни останат шест часа допълнително време.

Неймар тича около терена, опитвайки се да вземе топката, но все още не е направил много с нея.

Каземиро със страхотно воле отгоре, кимна обратно през лицето на вратата на Рафиня и вкара отзад за ъглов удар.

1669318085

27 минути: И е по-добре на другия край.

Силва отваря защитата на Сърбия с превъзходна централна топка, Винисиус за кратко поглежда вътре, но Милинкович-Савич излита от линията му, за да я прокара встрани. След това той става, тича след него и вкарва топката на терена, преди Неймар да я достигне.

1669317943

25 минути: Играта малко се успокои, Бразилия влезе в защита, а Сърбия щастлива да се отпусне.

Губят го евтино и Сърбия може да пробие, Тадич води атаката отдясно. Искайки да се противопостави на Митрович, Алисон не може да претендира. Страхотен вратар.

1669317840

Все още не е много по пътя на прорез от Бразилия, само няколко изстрела от дистанция. Изглеждаха опасни, когато Винисиус имаше малко пространство върху топката, но удари една или две слепи улички – въпреки че оценявам, че не е лош в превръщането им в открит път.

1669317688

21 минути: Винисиус изглежда най-опасният играч на терена до една миля.

Той нахлува вътре, намира Неймар и опитва късмета си от 25 ярда. Той прави около 12 от тях, преди да бъде забранен. Все пак се хвана доста добре.

Сега Каземиро реши, че неговият ход от 30 ярда е… лесен за спасяване.

1669317574

19 минути: Неймар пада след предизвикателството, този път само четири обиколки. Лукич го хвана за глезена, но не е сигурен, че гимнастиката е абсолютно необходима.

Никога не е скучно, е…

1669317438

17 минути: Беше добър старт от Сърбия, те удариха удобно топката.

Неймар почти не е направил ритник досега, а Винисиус и Рафиня имаха няколко блестящи момента. All-stars на първа линия все още не са започнали.