Болтън Уондърърс 1-1 Бристъл Роувърс

Резервата Дион Чарлз вкара късен изравнителен гол, за да донесе на Болтън равенство 1:1 у дома срещу Бристъл Роувърс.

Гостите поведоха още от втората минута до добавката, след като младата звезда Джош Кобърн отбеляза ранен гол.

19-годишният, наречен Тийсайд Хааланд след преминаването му от Мидълзбро в Уест Кънтри, отклони подаването на Антъни Еванс, за да даде перфектния старт на Джаз.

Но тъй като Уондърърс беше изправен пред първа загуба срещу своите съперници от 33 години, Чарлз, който беше заместник през второто полувреме на контузения Джон Деди Подварсон, успя да изравни.

Петият гол на Гас за Кобърн беше перфектният отговор на отпадането на клуба от ФА Къп у дома срещу Борехам Ууд.

След това Болтън доминираше във владението на топката и създаваше положения, като Чарлз пропусна един-на-един с вратаря Джеймс Белшоу късно, преди да се откупи с изравнителен гол по-късно.

Мениджърът на Роувърс Джоуи Бартън, който направи своя дебют във Висшата лига за Манчестър Сити в Болтън през 2003 г., беше резервиран за съперника и беше недоволен, че отборът му не успя да удържи трите точки, въпреки че току-що бяха загубили. Веднъж на 10 излизания в лигата.

Докладът за мача е предоставен от PA Media.